fbpx
Ieeja klientiem
Ar velo pa Jāņiem gar Donavu
Ungārijā
Budapešta - Vīne
 • Jūnijs 2022

  22.06 - 27.06.2022

  VIETU NAV

 • 6

  dienas

 • 595€

  brauciena cena

 • 595€

  brauciena cena

 • Grūtība (Vidējs)

 • Ar velo pa Jāņiem Ungārijā
 • 6

  dienas

 • 595€

 • Grūtība (Vidējs)

  • Ar velo pa Jāņiem Ungārijā
 • 6

  dienas

 • 595€

  brauciena cena

 • Grūtība (Vidējs)

Kas tas ir?

Iedomājies sevi - Jāņu vakars, tu sēdi pie ugunskura ar superīgiem grupas biedriem Ungārijā. Tepat blakus čalo Donavas upe. Ir silta nakts un nelīst, bet tev rokās vietējais aliņš vai garšīgs ungāru vīns, kurš maksāja lētāk par ūdeni un tu baudi dažādus garšīgus ungāru ēdienus. Fantastico!!!

Šogad Līgo brīvdienas pavadīsim ripinoties ar velo gar skaistās zilās Donavas krastiem Ungārijā. Tās būs mierīgas brīvdienās bez steigas un skriešanas - baudot, baudot un baudot. Tā nebūs sporta nometne, kurā ar izkārtu mēli mēģināsi veikt pēc iespējas lielāku distanci, bet būs velo brīvdienas iepazīstot nelielu daļu Ungārijas ar velosipēdu. Nav jēgas paķert besi un vakarā "izrubīties" bezspēkā. Mēs laižam baudīt. Ko tas nozīmē? To, ka pa dienu ripināsies savā tempā, bet vakarus pavadīsi foršu cilvēku kompānijā sarunās un daloties priekā.

Dosimies maršrutā no Budapeštas uz Vīni līdz ar Donavas krastiem pa ceļam pasperot kāju arī Slovākijā un tās skaistajā galvaspilsētā Bratislavā. Kopā 5 dienās veiksim 297km garu distanci kas sanāk aptuveni 60km vidēji dienā. Būs dienas, kad būs vairāk kilometri un būs dienas, kad būs mazāk. Principā tas ir attālums, kas veicams gandrīz ikdienam, bet ja baidies no lieliem kāpumiem vai kalniem, tad maršruts pārvarā iet pa līdzenumiem ar nelieliem jeb vienu izņēmumu. Lielākais paredzētais kāpums ir 545m, kur uzbrauksim 446m augstā kalnā palūkoties tālumā, bet tas ir arī lielākais augstums un šim kalnam ir iespējams arī apbraukt apkārt :)

Lai piedalītos šajā velo braucienā nav jābūt profesionālim vai īpašai sagatavotībai, kā arī nav nozīmes cik jauns, vecs, sagrabējis vai kādā krāsā ir tavs velo, pat ja tas izskatās tā, it kā tikai vakar būtu izvilks no upes. Šis brauciens ir paredzēts ikvienam, kuram ir vēlme uzsēsties uz velo un to ripināt baudot neaprakstāmi skaisto ainavu apkārt, jo tu pats varēsi izvēlēties sev ērtāko distanci un tempu. Protams, tik un tā iesakām izvērtēt savu spēju piedalīties šajās velo brīvdienās, jo tā nav ekskursija ar autobusu.

Kāpēc mēs to sakām? Tāpēc, ka bieži no potenciālajiem braucējiem dzirdam tekstu: "Es jau neesmu nekāds baigais velo braucējs". Tev nav jābūt baigajam velo spec-nazim, lai piedalītos šajās velobrīvdienās. Tā ir iespēja iemīlēt nedaudz garāku velo distanču braukšanu kā vienkāršajam homo-sapiens, kurš pārsvarā staigā uz divām kājām un sasniegums ir aizmīt vasarā līdz Jūrmalai. Nebaidies pievienoties, tu tāds nebūsi viens.

PIECI iemesli, kāpēc pievienoties:

 1. Vienā velobraucienā 3 valstis - Ungārija, Slovākija, Austrija
 2. Ungārija ar garšīgajiem un lētajiem vietējiem vīniem
 3. Līgo brīvdienas, kur nelīst kā pa Jāņiem
 4. Saulainas dienas un siltas naktis
 5. Aktīvas brīvdienas pa skaistām vietām

Rīgas lidostaBudapešta (Ungārija)Bratislava (Slovākija)Vīne (Austrija)

Kāds ir aptuvenais plāns?

 • 1. diena

  Uz Ungāriju startēsim 22. jūnija vakarpusē, jo lidojums ir nedaudz pēc plkst. 19:00. Tas nozīmē, ka pa dienu vari vēl sadarīt pēdējos darbus pirms Jāņu brīvdienām, lai velo brīvdienās par tiem aizmirstos pavisam. Tālāk jau pāris stundu lidojums un Budapeštā ielidosi nedaudz pēc plkst. 20:00, atliks tikai aizripināt līdz pirmajai apmetnei, lai tālāk baudītu pirmos priekus.

 • 2. diena

  No rīta ceļamies un minam ielās lūkot iespaidīgo Budapeštu. Te ir gan iespaidīgas celtnes, gan termālie avoti, kur var pamērcēt sānus. Te ir forši un tāpēc šajā dienā nomītie 49km ir "very easy". Kāpēc šodien tikai 49km? Tāpēc, lai varētu pabaudīt "Grande Budapest" kā arī šī ir tā diena, kad paredzēts lielākais kāpums visu velo brīvdienu garumā. Nav jau nekāds mega kāpums, tie ir tikai 593m, lai uzbrauktu 446m augstā kalniņā, bet tomēr tas ir nedaudz vairāk kā Gaiziņš. JA tomēr kalnā braukt negribās, tad var braukt apkārt un kāpienu izlaist :)

 • 3. - 5. diena

  Mūsu plāns ir katru dienu startēt laicīgi ap 9 no rīta un nobraukt 60-70km jeb tāds būs aptuvenais minimālais attālums no vienas nakšņošanas vietas līdz nākošajai. Ja tev šis attālums liekas par mazu, tu droši varēsi pēc savām vēlmēm to pagarināt izmetot kādu papildus līkumu, bet ja par daudz – kādu posmu veiksi ar vietējo transportu, kurš Ungārijā laipni uzņem arī velo braucējus.

 • 6. diena

  Šajā dienā ar velo nav plānots braukt, jo jau plkst. 6:00 jābūt Vīnes lidostā, lai lidotu mājās. Rīgā ielidojam ap plkst. 09:00. Kāds vēl izmanto brīvo atvaļinājuma dienu, bet kāds dodas uz darbu. Esam mājās pēc Jāņu brīvdienu velo restarta, ir pagājušas tikai 6 dienas, bet saķerto iespaidu dēļ sajūtas liekas esam bijuši prom mēnesi.

 • Velo brīvdienas ir jābauda un, lai tās būtu vēl baudāmākas, mūs ik dienu pavadīs mantu busiņš, tāpēc varēsi baudīt velobraucienu bez liekām somām un bez raizēm, ik pa laikam piebremzējot, lai iemūžinātu kārtējo, neaprakstāmi skaisto ainavu, jo visas pārējās pa dienu nevajadzīgās mantas vedīs busiņš.

Kur mēs gulēsim?

Velo braucienā mēs gulēsim miljons zvaigžņu hotelī ko sauc par telti – cik tā būs ērta, tīra vai smaržīga ir atkarīgs tikai no tevis paša. Pēc dienas emociju pārpilnības un noguruma tajā tiks gulēts vissaldākais miegs un sapņoti viskrāsainākie sapņi. Teltis celsim civilizētos kempingos ar dušu un tekošu ūdeni. Iespējams, kādu nakti nāksies pārlaist kādā pļaviņā un mazgāties blakus esošajā upītē, ezerā vai strautiņā, bet kopumā orientēsimies uz kempingiem 😉

Par telti jāparūpējas katram paša, bet ja tev nav sava telts, tad nevajag nokārt degunu, jo vienmēr var atrast kādu, kurš arī ir vienītī un kurš labprāt kooperētos.

Ko mēs ēdīsim?

Vakariņas gatavosim kopistiski apmetnēs – tas nozīmē, ka būs pieejams viss nepieciešamais ekipējums un inventārs, lai varētu gatavot, bet visi kopā mēs ar rokām un kājām izpaudīsimies ar savām pavārprasmēm mēģinot pagatavot kaut ko ēdamu. Parasti sanāk baigi forši sadalīt pienākumus un gala rezultāts ir superīgs. Protams, ja kopīgu ēdienreižu gatavošana tev neliekas saistoša vai tev ir savas individuālās gastronomiskās prasības, tad tu vari pats izpausties un pagatavot sev ēdamo, vienīgi tad pašam nāksies arī parūpēties par traukiem, prīmusu un citām gatavošanai nepieciešamajām lietām.

Bieži vien no rītiem katram ir savs celšanās un ēšanas ritms – citam gribās apēst normālu brokastu putru, bet citam pietiek ar vienu izdzertu jogurtu un apēstu ābolu, tāpēc brokastīs katrs organizēsimies pats. To būs iespējams darīt apmetnē un kaut ko uzgatavot vai izmantot kādas vietējās ēstuves labvēlību ar nesteidzīgu un slinku rīta kafiju.

Pa dienu pusdienās ēdīsim līdzi sasmērētās sviestmaizes kādā pasakainā piknika vietā vai izmantosim vietējo ēstuvju piedāvājumus.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

Nav svarīgi cik jauns vai vecs esi un nav arī nepieciešama nopietna riteņbraukšanas pieredze vai sagatavotība. Protams, katrs mēs esam dažādi un kas vienam liekas tik viegli kā palaist purkšķīti, tas citam kā noskriet maratonu, tāpēc katrs pats ir atbildīgs par savu spēju un varēšanas novērtējumu. Šīs ir velo brīvdienas ikvienam, mēs neviens neesam velo profesionālis un tāpēc visi priecāsimies par vieglajiem posmiņiem un visi svīdīsim grūtākos kalnu posmiņos katrs tos baudot savā tempā. Mums pašiem šajā Piedzīvojumā velo beņķītī ir līdz braucis 3 gadus vecs Piedzīvojumu mednieks, tāpēc arī citas ģimenes ar bērniem - WELCOME.

Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem 😉

Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Šis Piedzīvojums nav domāts komforta cienītājiem un tiem kas nevar izkāpt no komforta zonas. Brīdinām, lai pēc tam publiski nav jāstāsta visādas muļķības.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Biežāk uzdotie jautājumi:

 • 1. Cik lielas un kādas ir papildus izmaksas?

  Pilnīgi precīzas papildus izmaksas nevaram norādīt un šīs izmaksas ir ĻOTI aptuvenas. Vairumā gadījumu tās būs diezgan atkarīgas no tevis paša un tavām vēlmēm, bet mūsu pašu mērķis ir “izbraukt pa lēto” un orientējoši tās ir šādas:

  › Ēšanas izdevumi: Mēs pārtikas produktus pārsvarā pirksim lielveikalā un gatavosim paši. Tas attiecas arī uz kopīgajām vakariņām, tāpēc šīs izmaksas dalīsim uz galviņām, kas aptuveni par visa Piedzīvojuma vakariņām sanāks 40EUR. Pārējais būs tik daudz cik pats iztērēsi. Tev protams lētāk sanāks gatavot pašam nekā ēst vietējās ēstuvēs, bet orientējoši cenas vietējās ēstuvēs un veikalos ir par aptuveni 50% augstāka kā Latvijā.
  › Telts vieta kempingā: Vidēji par telts uzcelšanu speciāli tam paredzētās vietās / kempingos ir jāmaksā 10EUR par nakti, kopā skaitot par visām naktīm tas sanāk 50EUR. Bieži vien ir jāmaksā atsevišķi par teltsvietu un personu skaitu tajā, tāpēc šī vidējā summa ir rēķināta personai, ja teltī guļ divatā. Tas nozīmē, ka vienītī guļot teltī sanāks dārgāk, bet vairākiem guļot vienā teltī lētāk, jo dalīsies uz cilvēku skaitu. Šī summa nav iekļauta brauciena maksā tāpēc, ka telts vietu cena bieži ir atkarīga no lokācijas kempingā - foršākā vietā dārgāk, ne tik foršā lētāk. Tāpēc lai nebūtu kādi pārpratumi, ka mums paņemot lētāko ir slikti, jo gribās foršākā, bet paņemot mums dārgākā ir atkal slikti, jo varēja taču ņemt lētāko. Šoreiz paši varēs izvēlēties savu vietiņu. Teltsvietu cenas arī ir neparedzamas, jo sadalījums pa teltīm citreiz Piedzīvojuma beigās ir savādāks nekā sākumā - ak šī Piedzīvojumu romantika :))
  › Vietējie transporta pakalpojumi: Ja kādu posmu vai tā gabaliņu nevarēsi veikt jeb nomīt ar velo, tad to ir iespējams to nobraukt ar vietējo transportu - vilcienu vai autobusu. Cena par vienu braucienu VIDĒJI sanāk 5 līdz 10EUR.
  › Ieejas maksas apskates un izklaides objektos, aktivitātes uz vietas: Nekas tāds nav paredzēts, bet ja tomēr sanāk kādam uzskriet pa ceļam, tad kādas naudiņas tas varētu maksāt.
  › Ceļojuma apdrošināšana: Ceļojuma apdrošināšana ir atkarīga no apdrošinātāja pie kura iegādāsies polisi, bet orientējoši tā izmaksās 15EUR, lai būtu segums visām plānotajām aktivitātēm.
  › Personīgie tēriņi: Ja vēlēsies iegādāties kādu suvenīru, alkoholu vai citas savām vajadzībām nepieciešamās lietas, tad rēķinies arī ar šādiem papildus izdevumiem.

 • 2. Kāds ir aptuvenais grupas lielums?

  Mēs kopā būsim līdz 15 velo braucēji + 1 grupas vadītājs / vadītāji. Mums nepatīk lielas grupas, jo tad viss ir draudzīgāk un izveidojas saliedēta komanda, kas kopā braucot parunājas, kopā gatavo ēst un kopā atpūšas, nevis katrs nolien vakarā savā stūrī un grauž čipšus.

 • 3. Vai velopiedzīvojums notiek ar savu velo?

  Tieši tā, velopiedzīvojumā tu laid pats ar savu velo, kuru mēs organizēti nogādājam uz velobrīvdienām.

 • 4. Ko darīt, ja man nav savs velosipēds?

  Ja tev nav savs velo, tad mēs tev to varam piedāvāt par saprātīgām naudiņām. Parastā velo cena būs 10EUR / dienā un kopā par visām dienām tas būs 70EUR, bet elektro velo cena būs 25EUR / dienā un kopā par visām dienām tas būs 150EUR. Netiek skaitītas un nevajag maksāt par tām dienām, kad velo atrodas ceļā uz braucienu - maksā tikai par tām dienām, kurās velo ir tavā rīcībā. Velo nebūs nekāds MEGA dārgais vai ekskluzīvais, bet vienkāršs velo ar ātrumiem un ar kuru varēsi baudīt velobrīvdienas.

 • 5. Kāds velo ir vajadzīgs un kāds ir plānotais ceļa segums?

  Ceļa segums ir dažāds un būs ļoti atkarīgs vai tu brauksi pa mūsu ieteikto maršrutu vai arī izvēlēsies kādu sev vēlamāku un piemērotāku alternatīvu. Pa mūsu plānoto maršrutu aptuvenais seguma sadalījums varētu būt šāds: 90% asfalts, 9% zemes ceļš / grants, 1% nenosakāma seguma posmi. Tev nav vajadzīgs kāds īpašs vai specifisks velo – ņem tādu kāds tev ir un viss būs čikiniekā. Protams, tev būs vieglāk un ērtāk tad, ja velo varēs pārslēgt ātrumus un ideālā gadījumā, ja tas būs touring tipa velo (tas ir kaut ka pa vidu starp pilsētnieku un MTB), bet nevajag ķert kreņķi, ja tāda nav. Mums pašiem arī tāda nav 🙂

 • 6. Cik lielu somu / bagāžu varu ņemt līdz?

  Katram ir paredzēta mazā bagāža 10kg (avio rokas bagāžas izmēri), kurā salikt drēbes ar ikdienai nepieciešamajām mantām un viens velosipēds. Velosipēdu mēs vedīsim no Latvijas ar busiņu, tāpēc lai velosipēdu ērtāk varētu pārvadāt, tam ir jābūt iespējai noskrūvēt pedāļus un stūri, kā arī velosipēda svars nedrīkst pārsniegt 15kg, jo mūsu transportā bagāžai paredzētā vieta ir ierobežota. Mēs laižam braukt ar velo nevis izrādīties cik mums katram mājās daudz mantas vai drēbes, tāpēc ja tev liekas neiekļausies šajos bagāžas ierobežojumos, tad šis brauciens iespējams nav domāts tev. Mantu busiņš uz velo Piedzīvojuma sākumpunktu izbrauks dažas dienas pirms lidojuma, tāpēc velosipēdu mēs no tevis paņemsim (Rīga / Cēsis / Sigulda) iepriekš norunātā vietā un laikā (viens laiks un vieta visiem) dažas pirms brauciena un tieši tāpat atgriezīsim dažas dienas pēc tā atpakaļ. Busiņā līdz ar velo varēsi ielikt arī telti un guļammaisu, lai tās lietas nav jāved ar avio.

 • 7. Kādi dokumenti nepieciešami?

  Tev noteikti būs nepieciešama pase vai ID karte.

  Obligāti ir jābūt jaunā tipa pasei (izdota pēc 2006. gada) un kura satur biometriskos datus (pirkstu nospiedumus), to var saprast pēc koferīša uz vāka, jo savādāk var gadīties problēmas ar muitu. Ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav derīgas Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam (ar ielīmētu fotokartīti), kā arī Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

  Tikai Latvijas pilsoņa identifikācijas karte ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā. Latvijas nepilsoņiem izsniegtās identifikācijas kartes NAV DERĪGAS ceļojumos ārpus Latvijas.

 • 8. Kādas vīzas nepieciešamas?

  Ungārija: Latvijas pilsoņiem vīzas vai atļaujas nav nepieciešamas.
  Slovākija: Latvijas pilsoņiem vīzas vai atļaujas nav nepieciešamas.
  Austrija: Latvijas pilsoņiem vīzas vai atļaujas nav nepieciešamas.

 • 9. Vai es varu braukt viens?

  Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem vai varbūt pat izdosies atrast savu otru pusīti 😉

 • 10. Kā pieteikties Piedzīvojumam?

  Braucienam var pieteikties mūsu mājas lapā spiežot uz pogas "PIETEIKTIES" un aizpildot pieteikuma formu, kas atrodas zem Piedzīvojuma apraksta. Tā kā interesenti ir daudzi, bet reālie braucēji nav visi, tad Piedzīvojuma dalības apstiprināšanai ir nepieciešams avansa maksājums. Avansa maksājuma lielums ir atkarīgs no konkrētā Piedzīvojuma. Apmaksājot šo avansu tev tiek apstiprināta vieta Piedzīvojumā. Atsakoties no dalības Piedzīvojumā avansa maksājums netiek atmaksāts kā arī netiek pārcelts cita brauciena dalības apstiprināšanai.

 • 11. Cik ilgi es varu domāt, ja vēlos pieteikties?

  Domāt var tik ilgi, kamēr ir pieejamas brīvas vietas. Pēc tam varēs turpināt domāt, bet braucienā vietas vairs nebūs.

 • 12. Kā notiek līguma parakstīšana?

  Fiziska līguma parakstīšana nenotiek. Piesakoties Piedzīvojumam pēc pieteikuma formas aizpildīšanas un pirms apmaksas veikšanas ir iespējams iepazīties ar Piedzīvojuma līgumu un nepieciešamības gadījumā arī to saglabāt. Avansa rēķina apmaksa ir apstiprinajums šim attiecīgajam Piedzīvojuma līgumam.

 • 13. Vai ir iespējams līgumu parakstīt klātienē?

  Nē nav iespējams, jo mēs ĻOTI bieži laiku atrodamies piedzīvojumos ārpus Latvijas (skatīt mājas lapā Piedzīvojumu sarakstu). Vēl ik pa laikam starp Piedzīvojumiem mūs var sastapt Cēsīs.

 • 14. Kad es saņemšu detalizētāku plānu?

  Detalizētāks plāns nekā norādīts mājas lapā dalībniekiem netiek piedāvāts, tāpēc gatavoties pārsteigumiem, jo tā taču ir foršāk 😉

 • 15. Vai pirms tam būs grupas sapulce?

  Mūsu skatījumā grupas sapulces ir riktīgi novecojusi padarīšana, jo visu taču var izrunāt elektroniski un nav jātērē dārgais laiks to apmeklēšanai. Pie šāda secinājuma arī nonācām tāpēc, ka kādreiz mēs tās taisījām, bet kaut kā tās bija diezgan neveiklas un nebija plaši apmeklētas, tāpēc tagad visu informāciju nododam elektroniski e-pastā.

 • 16. Kā ar COVID un tā potēm?

  Katra paša atbildība ir potēties vai nepotēties pret COVID, tāpēc arī katram pašam jāuzņemas atbildība par vīrusa un ieceļošanas sekām. Dažās no valstīm nepotētajiem ir nepieciešams "sēdēt" pašizolācijā pēc ierašanās. Tāpēc ja tev nebūs "zaļais" sertifikāts, tad iespējams varētu būt problēmas ar ieceļošanu.

 • 17. Vai ir vēl kaut kas svarīgs?

  Brauciena mikroklimats un foršums lielā mērā ir atkarīgs no pašiem braucējiem, tāpēc ja tev patīk meklēt kašķi vai “pačakarēt prātu” organizatoriem un pārējiem brauciena dalībniekiem, tad šis brauciens nebūs domāts tev. Mums iepriekš ir gadījušās pāris īgnas tantes, kas visiem izbesīja, tāpēc ja arī tu nekontrolē savu garastāvokli – NEBRAUC! Grupas vadītājam VIENMĒR ir taisnība (pat ja nav) un tāpēc, ja esi nolēmis pievienoties tev nāksies viņu klausīt.

Apmaksas nosacījumi:

• Depozīta maksājums piesakoties 50EUR (personai) vietas rezervēšanai.

• Otrais maksājums 150EUR (personai) jāveic 7 dienu laikā pēc depozīta apmaksas un ne vēlāk kā līdz Piedzīvojuma sākuma datumam.

• Pilns atlikušais maksājums jāveic ne vēlāk kā 30 dienas pirms Piedzīvojuma sākuma datuma.

Tā kā mēs saņemam ĻOTI daudz pieteikumus, bet reālie braucēji nav visi, tad vieta tiek apstiprināta un rezervēta tikai pēc depozīta apmaksas.

Vecuma ierobežojumi:

• Minimālais ieteicamais Piedzīvojuma dalībnieka vecums 14 gadi.

• Nav maksimālais Piedzīvojuma dalībnieka vecuma ierobežojums.

Cik tas maksā?

Kas pirmais brauc, tas laiž lētāk, tāpēc pirmās vietas šajā fantastiskajā Piedzīvojumā būs ar atlaidīti un dalības maksa ir 295 EUR. Pārējiem vai piesakoties pēc 14.04.2022 Piedzīvojuma dalības maksa būs 595 EUR, arī sarunāt vairs pa lēto nevarēs. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ĻOTI ierobežots, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi 😉

Pirmā iemaksa piesakoties Piedzīvojumam 50EUR

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

 • Lidmašīnas biļetes no Rīgas uz velobrauciena sākuma vietu (var gadīties ar pārsēšanos)
 • Lidmašīnas biļetes atpakaļ uz Rīgu no velobrauciena beigu vietas (var gadīties ar pārsēšanos)
 • Velosipēdu transfērs ar busiņu no Rīgas uz velobrauciena sākuma vietu un atpakaļ uz Rīgu
 • Mantu transports ar pavadošo transportu velobrauciena laikā
 • Grupas vadītāja atbalsts grūtos un prieka brīžos
 • Velobrauciena plānošana un plāna izstrāde
 • Neliela dāvaniņa no Piedzīvojumi

Papildus izmaksas:

 • Ēšanas izmaksas
 • Kempingi un teltsvietas
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Personīgie tēriņi

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu – superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.